فرش و موکت تان را به همین آسانی برق بیاندازید

فرش و موکت تان را به همین آسانی برق بیاندازید ، با کم رنگ شدن شست و شو فرش و موکت به روش سنتی و با توجه به حساسیت های موجود در سپردن فرش به قالیشویی و هزینه های اقتصادی، ما شما را در روند آگاهی از شستشو و پاک سازی اصولی فرش‌تان یاری می کنیم تا به سادگی و به صورت تخصصی فرش خود را تمیز کنید.

شست و شوی فرش با مواد خانگی

شست و شوی فرش با مواد خانگی  ، در گذشته شستشوی فرش و موکت به روش سنتی، در منازل انجام می شد. فصل خانه تکانی که اواخر اسفند آغاز می شد با قالی های رنگارنگ آویزان از پشت بام ها همراه بود اما حالا شستشوی فرش و موکت به قالیشویی سپرده می شود .

روش های صحیح پاک کردن لکه فرش

روش های صحیح پاک کردن لکه فرش ، روش هایی که در ادامه بیان خواهند شد برای روش های صحیح پاک کردن لکه فرش و موکت هستند روش هایی که به شما در پاک کردن انواع لکه ها کمک می کنند و ترفندهای حرفه ای بودن را به شما آموزش می دهند.

روش های مختلف از بین بردن لکه های فرش

روش های مختلف از بین بردن لکه های فرش ، در از بین بردن لکه های فرش و موکت نکاتی وجود دارد. در این مقاله به شما روش تخصصی تری را آموزش می دهد. روش های مختلف از بین بردن لکه های فرش در ادامه ذکر شده است با ما همراه باشید.

آشنایی با انواع فرش های ایرانی قسمت اول

آشنایی با انواع فرش های ایرانی قسمت اول ، یکی از انواع گستردنی ها فرش است که برای پوشش زمین به کار برده می شود. بافت فرش با استفاده از پشم، الیاف پنبه و ابریشم صورت می گیرد.