مربی سگ

مربی سگ ، یکی از اولین حیواناتی که توسط انسان ها اهلی شدند سگ ها بودند. سگ ها از سالهای بسیار دور تاکنون در کنار انسان ها زندگی می کردند. امروزه با توجه به تغییر سبک زندگی، انسان ها سگ ها را در خانه نگهداری می کنند. سگ هایی که جزو اعضاء خانواده هستند و در کنار انسان ها زندگی می کنند باید با قوانین و مقررات خانه آشنا باشند.

تمیز نمودن فرش بدون شستن آن در منزل

تمیز نمودن فرش بدون شستن آن در منزل ، برای پاک کردن لکه‌ها از روی فرش احتیاجی به بردن فرش به قالیشویی نمی باشد و می‌توانید با استفاده از چند روش ساده و راحت انواع لکه‌های روی فرش را پاک کنید .

شست و شوی فرش با مواد خانگی

شست و شوی فرش با مواد خانگی  ، در گذشته شستشوی فرش و موکت به روش سنتی، در منازل انجام می شد. فصل خانه تکانی که اواخر اسفند آغاز می شد با قالی های رنگارنگ آویزان از پشت بام ها همراه بود اما حالا شستشوی فرش و موکت به قالیشویی سپرده می شود .

فرش و موکت تان را به همین آسانی برق بیاندازید

فرش و موکت تان را به همین آسانی برق بیاندازید ، با کم رنگ شدن شست و شو فرش و موکت به روش سنتی و با توجه به حساسیت های موجود در سپردن فرش به قالیشویی و هزینه های اقتصادی، ما شما را در روند آگاهی از شستشو و پاک سازی اصولی فرش‌تان یاری می کنیم تا به سادگی و به صورت تخصصی فرش خود را تمیز کنید.

روش های مختلف از بین بردن لکه های فرش

روش های مختلف از بین بردن لکه های فرش ، در از بین بردن لکه های فرش و موکت نکاتی وجود دارد. در این مقاله به شما روش تخصصی تری را آموزش می دهد. روش های مختلف از بین بردن لکه های فرش در ادامه ذکر شده است با ما همراه باشید.